Scherer Lajos - Losonc. Egy magyar város rövid története. Aukció - 2005

Scherer Lajos - Losonc. Egy magyar város rövid története. Losonc, 1943. Kármán József Irodalmi és Műv. T. (Benkő ny.) 71 l. + 4 t. (fotó)
/Kármán József könyvek 1. sz. /
"Losonc magyar emberek telepe, és évszázadokon át mindig magyar volt" (idézet az előszóból).
Kiadói kartonborítóban. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-