A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Scherer Lajos - Losonc. Egy magyar város rövid története. Aukció - 2005

Scherer Lajos - Losonc. Egy magyar város rövid története. Losonc, 1943. Kármán József Irodalmi és Műv. T. (Benkő ny.) 71 l. + 4 t. (fotó)
/Kármán József könyvek 1. sz. /
"Losonc magyar emberek telepe, és évszázadokon át mindig magyar volt" (idézet az előszóból).
Kiadói kartonborítóban. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-