Schmidt Attila - Balassi Imre gróf lakomája Aukció - 2007

Schmidt Attila  -  Balassi Imre gróf lakomája Bp., é. n. Athenaeum. 158 p., 1 sztl. lev.
[Történelmi adomák és elbeszélések]
Aranyozott vászonkötésben, a kiadói papírborító a kötetben. Az előzéklapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 1 800 Ft.-