Schram Ferenc - XVI - XVIII. századi földrajzi nevek Aukció - 2007

Schram Ferenc  -  XVI - XVIII. századi földrajzi nevek Az Országos Levéltár "Urbaria et Conscriptiones" gyűjteményében.
Közreadja - - . Megjelent: 400 példányban.
Bp., 1973. Magyar Nyelvtudományi T. 185 p.
/Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadványai 132. sz. /
Kiadói fűzött papírborítóban. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft.-