A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Schram Ferenc - XVI - XVIII. századi földrajzi nevek Aukció - 2007

Schram Ferenc  -  XVI - XVIII. századi földrajzi nevek Az Országos Levéltár "Urbaria et Conscriptiones" gyűjteményében.
Közreadja - - . Megjelent: 400 példányban.
Bp., 1973. Magyar Nyelvtudományi T. 185 p.
/Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadványai 132. sz. /
Kiadói fűzött papírborítóban. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 Ft.-