Sermones Dominicales. Két XV. századból származó magyar glosszás latin codex Aukció - 2007

Sermones Dominicales. Két XV. századból származó magyar glosszás latin codex Bevezetéssel és szótárral ellátta: Szilády Áron. 1-2. kötet.
Bp., 1910. MTA. XX, 663 p, ; 764 p.
Könyvtári, két különböző színű (fekete és barna) félvászon kötésben. A címlapokon régi könyvtári bélyegzők. A borítókon könyvtári címke.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-