Shakespeare album Aukció - 2007

Shakespeare album Shakespeare élete és költészete, írók tanulmányaiban, képzőművészek festményeiben, rajzaiban, rézmetszeteiben és előadóművészek alakításaiban megvilágítva.
(Bp., 1910) Hornyánszky. 1 t. (címkép, hártyapapírral), 132 p. + 12 t. (feliratos hártyapapírral védett, színes szecessziós képek).  A Pesti Napló előfizetőinek készült díszkiadás.
Kiadói, dúsan aranyozott, dombornyomásos vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 Ft.-