Somogyi Ede - Szumirok és magyarok Aukció - 2009

Somogyi Ede - Szumirok és magyarok A szerző 1903-ban megjelent könyvének hasonmás kiadása.
New York, 1968. Gilgamesh. VIII, 270 p.
/Studia Sumiro-Hungarica 2./
Kiadói aranyozott vászonkötésben, kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 15 000 Ft.-