Somogyi János - Káprázatok és porszemek Aukció - 2007

Somogyi János  -  Káprázatok és porszemek Tízkötetes jubileumi album (egy kötetben). Negyed-század (1883-1909) története dalos könyvben, regés könyvben, derűs könyvben.
Szeged, 1909. Engel ny. "Országos Ellenőr" szerkesztősége,
Kecskemét. 2 sztl. lev. 32 p., 61 p., 42 p., 64 p., 79 p., 87 p., 68 p., 75 p., 56 p., 40 p., 37 p., 31 p.,  2. kiadás.
A kötet kb. 300 illusztrációját Sztankay Lajos, Dirner Béla, Szabó Antal, G. Fekete Gyula, Lendvay Rezső rajzolták.
Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott vászonkötésben. Szép példány

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-