Somogyi József - Fajiság és magyar nemzet. Aukció - 2008

Somogyi József - Fajiság és magyar nemzet. Bp., 1941. Kir. Magyar Egyetemi Ny. 103 p. + 1 kihajtható melléklet (Európa születési térképe 1937-ben).
/Balassi Bálint Könyvtár 1. /
Korabeli, kopott félvászon kötésben. A  kötéstábla verzóján exlibris. (A magyar királyi vallás- és közoktatásügyi miniszter ajándéka). A címlapon és a kötetben is régi iskolai bélyegző.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 500 Ft.-