Somogyváry Gyula /Gyula diák/ - A fejedelem stafétája Aukció - 2006

Somogyváry Gyula /Gyula diák/  -  A fejedelem stafétája Regény az ifjuság számára.
Bp., [1939.] Singer és Wolfner. 187 l., 3 sztl. lev.
Szövegközti rajzokkal illusztrált. A rajzokat Fejes Gyula készítette.
Az előzéklapon tulajdonosi név.
Kiadói illusztrált félvászon kötésben. A kötet sarkain kis kopás.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 4 000 Ft.-