Soproni képeskönyv 123 képpel. Aukció - 2005

Soproni képeskönyv 123 képpel. Összeállította: dr. Heimler Károly.
(Bp., 1932), Somló Béla. 123 l. (ebből 17 - 96. l. képanyag).
/Magyar tájak, magyar városok I. /
Német, olasz, francia és angolnyelvű függelékkel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 5 000 Ft.-