Stanley, M(orton) H(enry) - Utazásom Közép-Afrikában Aukció - 2009

Stanley, M(orton) H(enry)  -  Utazásom Közép-Afrikában ...vagy utazás Afrika aequatoriális részének nagy tavai körül és a Livingstone folyón lefelé az Atlanti oceánig.
1-2 kötet (egybekötve).
Bp., 1883. Révai. 1 sztl. lev., VIII, 551 p. ; VIII, 530 p. + 1 színes kihajtható térkép.
Első kötetben 78 fametszet, második kötetben 85 fametszet és az utazás átnézeti térképe.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Szépen restaurált kötet. Az előzéklapon virágos matrica, a címlapon régi, tulajdonosi bélyegző.

Kikiáltási ár: 20 000 --> 32 000 Ft.-