Stein Aurél - Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain. 1-2 kötet. Aukció - 2005

Stein Aurél - Ősi ösvényeken Ázsiában. Három kutató utam Ázsia szívében és Kína északnyugati tájain.  1-2 kötet. Ford.: Halász Zoltán.
148 képpel és 1 eredeti felvételek alapján rajzolt térképpel.
Bp., [1936]. Franklin. 1 t. XV, 136 l. + 29 t. (ebből 4 kihajtható) ; 137 - 247 l. + 24 t. (ebből 2 kihajtható), + 1 térkép.
Kiadói aranyozott vászonkötésben, a gerince kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 10 000 Ft.-