Stein Aurél - Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. Aukció - 2008

Stein Aurél  -  Romvárosok Ázsia sivatagjaiban. Az angol eredeti nyomán átdolgozta Halász Gyula. (Előszó: Ilosvay Lajos)
Budapest, 1913. Természettud. Társ. 1 t. (Stein Aurél arcképe) IX, 1 sztl. lev. 667 p. 15 t. + 1 színes kihajtható térképmelléklet.
/Természettudományi Könyvkiadó Váll. 88. /
Gazdag szövegközti képanyaggal.
Kiadói festett Gottermayer vászonkötésben.  Gerincén golyóütötte nyom, ami a könyvtest első 50 oldaláig szöveget nem érintő sérülést okozott.
A címlapon ajándékozási bejegyzés.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 12 000 Ft.-