Steinen, (Karl) Károly - Közép-Brazilia természeti népei között Aukció - 2006

Steinen, (Karl) Károly  -  Közép-Brazilia természeti népei között A második Xingú-expedíció (1887-1888) útjának vázolása és eredményei.
Átdolgozta Bátky Zsigmond.
Bp., é. n. Lampel. 1 t. (címkép) 240 l., 7 t. (fotó illusztrációk) + (3 térkép).
Gazdag szövegközti rajzos illusztrációval.
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára /
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 7 000 Ft.-