Studény János - Vondra Antal dr. - Hirneves gyógyszerészek. Aukció - 2005

Studény János - Vondra Antal dr. - Hirneves gyógyszerészek. Előszó: Winkler Lajos.
Bp., 1929. Szerzők. 320 l. + 47 t. (fotók).
(28 kiváló gyógyszerész élete és működése.)
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerincén az aranyozás kopott. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 4 000 Ft.-