Szabolcs Vármegye Aukció - 2006

Szabolcs Vármegye (Szabolcs és Ung K. E. E. vármegyék). Szerkesztette Dienes István.
(Bp.) 1939. (Vármegyei Szociográfiák Kiadóhiv.) Merkantil-ny. 370 l. + 540 l. (hasábszámozás) Személyi adattár. Gazdag szövegközti fotóillusztrációval.
/Vármegyei Szociográfiák IV. /
Kiadói aranyozott, a vármegye pecsétjével díszített vászonkötésben. Gerincén apró sérülés, a címlapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 9 000 Ft.-