Szádeczky Kardoss Lajos - Az oláhok Erdélybe törése és kiveretésük 1916 - 17. Aukció - 2006

Szádeczky Kardoss Lajos  -  Az oláhok Erdélybe törése és kiveretésük 1916 - 17. A térképeket vitéz Filep Lajos rajzolta. 2. kiadás. 1-2. kötet.
Bp., [1934]., Makkay Zoltán. (Merkantill-ny.), 293 l. + 19 t. (12 fotó, 7 térkép) ; 293 l. + 5 t.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 9 000 --> 30 000 Ft.-