Szádeczky Lajos - Erdély és Mihály vajda története 1595-1601. Oklevéltárral. Aukció - 2008

Szádeczky Lajos  -  Erdély és Mihály vajda története 1595-1601. Oklevéltárral. Temesvár, 1893. Csanád-Egyházmegyei ny. V, 1 sztl. lev. 612 p.
/Történeti, nép- és földrajzi könyvtár 58. köt./
Korabeli, aranyozott félvászon kötésben, a címlapon és a kötetben régi iskolai bélyegző.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 20 000 Ft.-