Szakács / Csáky Sándor - A huszadik század szakácsművészete Aukció - 2009

Szakács / Csáky Sándor - A huszadik század szakácsművészete A szakácsművészet aranykönyve. A szerző működésének 25 éves jubileuma alkalmára készült díszkiadás (1904-1929). Első kiadás!
(Kassa, Athenaeum. 1929.), 770 p., 22 tábla. + 61 p. (Szótár), 17 sztl lev. (reklám), XXIII, (tartalomjegyzék).
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. A gerinc javított, az aranyozás kopott. A tartalomjegyzék felső lapszéle vízfoltos.

Kikiáltási ár: 15 000 --> 15 000 Ft.-