Szakács / Gundel Károly - A vendéglátás művészete Aukció - 2009

Szakács / Gundel Károly - A vendéglátás művészete Beszélgetések a fehér asztal örömeiről és multjáról.
Bp., 1934. Magyar Szakácsok Köre. (Merkantil ny.) VII, 185 p.
Lapszámozáson belül 17 melléklet, ezekből három kihajtható.
/Gasztronómiai Könyvtár I /
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.

Kikiáltási ár: 7 000 --> 7 000 Ft.-