Szakács / M[olnárné] Krasznai Elza - Legjobb szegedi szakácskönyv Aukció - 2009

Szakács / M[olnárné] Krasznai Elza - Legjobb szegedi szakácskönyv Bp., [1928], Tolnai. 320 p.
Kiadói, illusztrált félvászon kötésben. Az előzéklapon tulajdonosi név, a gerincen apró sérülés.

Kikiáltási ár: 7 000 --> 8 500 Ft.-