Szakács / Malatinszky Fanny - szakácskönyve Aukció - 2009

Szakács / Malatinszky Fanny - szakácskönyve 700 recepttel, 10 oldal színes műlappal és 4 oldal fekete ábrával.
Sajtó alá rendezte az "Orsz. Nőképző Egyesület" 5. kiadás.
Bp., [1921-25 között], Légrády. VI, 256 p. 10 színes és 2 fekete t. (2 t. hiányzik!).
Kiadói, félvászon kötésben, Garay Ákos rajzával. Javított példány.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 13 000 Ft.-