Szakács / Podruzsik Béla - Legujabb szakácskönyv Aukció - 2009

Szakács / Podruzsik Béla - Legujabb szakácskönyv A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel.
Címlapon a szerző kézírásos bejegyzése: "Leszállított ára 6 pengő Podruzsik Béla"
Bp., 1930. (Szerző., Otthon ny.) 363 p. 3. kiadás.
Kiadói, aranyozott, angolvászon kötésben. Gerince javított, az aranyozás kopott.
[A szerző konyhafőnökként dolgozott a volt ótátrafüredi
Grand Hotelben majd a Hungária Nagyszállóban. Jelentős nemzetközi sikereket ért el.
Cikkei, receptjei szaklapokban jelentek meg. A klasszikus  magyar konyhát képviselte.]

Kikiáltási ár: 10 000 --> 12 000 Ft.-