Szakács / Szabóné Nogáll Janka - Az úri konyha Aukció - 2009

Szakács / Szabóné Nogáll Janka - Az úri konyha Útmutatás a konyhapénz felosztására, a bevásárlásra, az úri konyha összes lakomáinak rendezésére és az egész úri háztartás gondozására.
Előszóval ellátta és összeállította - -.
Bp., 1912. "Érdekes Könyvtár" 160 p.
Kiadói, aranyozott, fekete vászonkötésben. Szép kis kötet.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 8 000 Ft.-