Szakács / Tábori Piroska, Z. - A ma szakácskönyve Aukció - 2009

Szakács / Tábori Piroska, Z. - A ma szakácskönyve 2000 recept, diétás ételek, weekendfőzés, nyers ételek. Külön melléklet: Így főzünk ma! A háborus idők konyhai tanácsadója, sok takarékos recepttel.
(Bp., 1942), Dante. XXXIV, 600 p. (kiadásjelzés nélkül).
Korabeli félvászon kötésben, restaurált példány.

Kikiáltási ár: 6 000 --> 6 000 Ft.-