Szakács / Vizvári Mariska szakácskönyve Aukció - 2009

Szakács / Vizvári Mariska szakácskönyve Bp., 1957. Minerva. 399 p.
Kiadói, rajzos félvászon kötésben. Kissé kopott példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-