Szakács / Vizvári Mariska szakácskönyve Aukció - 2009

Szakács / Vizvári Mariska szakácskönyve 1000 recept, új bővített kiadás.
Bp. (1944), Rozsnyai. (Székesfehérvár, Vörösmarty ny.) 459 p.
Korabeli, kopott, félvászon kötésben. A kötetet rossz minőségű "háborús" papírra nyomták. A címlap és néhány lev. sárga foltos.
A tartalomjegyzék utolsó levele javított (minimális szöveghiány). Viseltes példány.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-