A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Szakácskönyv / Bagossy Klára - Eredeti magyar alföldi szakácskönyv. Aukció - 2008

Szakácskönyv / Bagossy Klára  -  Eredeti magyar alföldi szakácskönyv. Teljesen átdolgozott kiadás.
Mezőtúr. 1925. Szerző. [ 372 p. Lapszámozás nincs.] A tartalomjegyzékből 2 lev. hiányzik.
Korabeli, felirat nélküli félvászon kötésben. A címlap felső széle sérült. Ritka!

Kikiáltási ár: 12 000 --> 20 000 Ft.-