Szakácskönyv / Bagossy Klára - Eredeti magyar alföldi szakácskönyv. Aukció - 2008

Szakácskönyv / Bagossy Klára  -  Eredeti magyar alföldi szakácskönyv. Teljesen átdolgozott kiadás.
Mezőtúr. 1925. Szerző. [ 372 p. Lapszámozás nincs.] A tartalomjegyzékből 2 lev. hiányzik.
Korabeli, felirat nélküli félvászon kötésben. A címlap felső széle sérült. Ritka!

Kikiáltási ár: 12 000 --> 20 000 Ft.-