Szakácskönyv / Dobos C. József - Magyar-francia szakácskönyv. Aukció - 2008

Szakácskönyv / Dobos C. József  -  Magyar-francia szakácskönyv. Nélkülözhetetlen kalauz minden háztartásban. Első kiadás!
Bp., [1881] Franklin. 974 p. 19 t. (színes lith.)
400 szövegközti képpel.
A címlapon lévő "Első kötet" felirat és a 24 színnyomatú melléklet jelzése is téves. A kötet 19 melléklettel teljes.
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. A könyvtest és a mellékletek kifogástalan állapotban. A vászonkötés kopott. Javított példány. A kötet nyomdai számozása helyenként hibás.

Kikiáltási ár: 18 000 --> 55 000 Ft.-