Szakácskönyv / Ehrhardt, Mathilde - Grosses illustriertes Kochbuch... Aukció - 2008

Szakácskönyv / Ehrhardt, Mathilde  -  Grosses illustriertes Kochbuch... für den einfachen bürgerlichen und den feineren Tisch. Zur Bereitung guter, schmackhafter und wohlfeiler Speisen, Getranke und Backwerke,... Neue verb. und verm, Auf. (125. Tausend), durchges. von A Mathis.
Berlin, 1906. Verlagsdruckerei Merkur. t. (címkép), 783 p. 8 színes t., 6 egyszínű t., 765 szövegközti ill. (az egyszínű táblák nincsenek sorrendben).
Kiadói festett, aranyozott, dúsan illusztrált vászonkötésben. Szép példány.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 22 000 Ft.-