Szakácskönyv / Kovács Teréz - Szegedi képes szakácskönyv. Aukció - 2008

Szakácskönyv / Kovács Teréz  -  Szegedi  képes szakácskönyv. 6 színnyomattal és 120-nál több finom fametszettel. Uj bővített kiadás.
Szeged, 1902. Traub B. és Társa. 413 p.
Modern, felirat nélküli félvászon kötésben. A képtáblák és néhány lapszél javított, restaurált.

Kikiáltási ár: 13 000 --> 13 000 Ft.-