Szakácskönyv / Rottenhöfer, J(ohann) - Neue vollstandige theoretisch-praktische Anweisung in der feinen Kochkunst mit besonderer Berücksichtigung der herrschaftlichen und bürgerlichen Küche Aukció - 2008

Szakácskönyv / Rottenhöfer, J(ohann)  -  Neue vollstandige theoretisch-praktische Anweisung in der feinen Kochkunst mit besonderer Berücksichtigung der herrschaftlichen und bürgerlichen Küche München, é. n. Braun u. Schneider. 1023 p. Siebente Auf.
2345 receptet, számos szövegközti fametszetű képet tartalmaz. A kötet végén közel húsz oldalon tortatartók, díszítő formák, sütőformák és konyhai felszerelések rajzaival illusztrált.
Kiadói díszesen aranyozott vászonkötésben. Kifogástalan állapotban.
[A szakirodalom szerint Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyvének eredetije a jelen szakácskönyv egyik kiadása.]

Kikiáltási ár: 12 000 --> 18 000 Ft.-