Szavójai Lajos Amádé - Az ''Észak Csillaga'' (Stella Polare) az Északi sarktengeren 1899-1900. 1-2 kötet. Aukció - 2005

Szavójai Lajos Amádé - Az ''Észak Csillaga'' (Stella Polare) az Északi sarktengeren 1899-1900. 1-2 kötet. Ford.: Darvai Móric.
Bp., (1904). 218 l., 19 t. ; 199 l., 7 t. + 2 térkép (kihajtható).
/A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. /
Kiadói festett, aranyozott vászonkötésben. Az első kötet előzéklapja a könyvtáblához ragadt. Szép példány.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 5 000 Ft.-