Századok legendái. (5 füzet) Szerk.: Virter Ferenc. 1913. jun. - 1913 okt. Aukció - 2005

Századok legendái. (5 füzet)
Szerk.: Virter Ferenc. 1913. jun. - 1913 okt. Bp., 1913. Orsz. Monográfiai Társ. (Hornyánszky ny.)
Az öt füzet a kiadó által küldött díszes bekötési táblába helyezve.
[Részletes leírás a katalógusban!]

Kikiáltási ár: 5 000 --> 22 000 Ft.-