Széchy Károly - Gróf Zrinyi Miklós 1620-1664, 1-4 kötet Aukció - 2009

Széchy Károly - Gróf Zrinyi Miklós 1620-1664, 1-4  kötet Bp., 1896-1900. Magy. Tört. Társ. X, 1 sztl. lev. 334 p., 1 sztl. lev. + 6 t. (ebből 5 kétlapos); 299 p., + 6 t. (1 kétlapos); 352 p., + 7 t. (1 kétlapos 3 hasonmás); 300 p., + 6 t. (3 kétlapos).
/Magyar Történeti Életrajzok/
A mű öt kötetben teljes. Az utolsó kötet 1902-ben jelent meg.
Kötése, a XX. század első felében készült félvászon könyvtári kötés. A kötetekben több helyen erőteljes, ceruzás bejegyzések, aláhúzások. A régi bélyegzőket gyereknyomdával felülbélyegezték. Ezektől eltekintve a könyvtestek állapota jó.
Ritka!

Kikiáltási ár: 12 000 --> 36 000 Ft.-