Szeged. Aukció - 2005

Szeged. Szerk.: Kiss Ferenc - Tonelli Sándor - Sz. Szigethy Vilmos.
Előszó: Somogyi Szilveszter.
Bp., 1927. Magy. V. Monogr. 3 sztl. lev. 422 l., 1 sztl. lev.
/Magyar Városok Monográfiája. /
Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált.
Kiadói, a város címerével illusztrált, aranyozott vászonkötésben. Helyenként foltos lapokkal. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 --> 12 000 Ft.-