Szeged Aukció - 2007

Szeged Szerkesztette Kiss Ferenc - Tonelli Sándor - Sz. Szigethy Vilmos.
Előszó: Somogyi Szilveszter.
Bp., 1927. Magyar Városok Monografiája. 3 sztl. lev., 403 p., 2 sztl. lev.
/Magyar Városok Monografiája I. /
Gazdag képanyaggal.
Kiadói, gerincén dúsan aranyozott kék angolvászonban. Kötéstáblán a város dombornyomott címere. Szép példány.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft.-