Székely Aurél - A 38-as zászló alatt Aukció - 2006

Székely Aurél  -  A 38-as zászló alatt Előszó Abonyi Árpád.
Bp., (1916.), Légrády. 224 l.
Korabeli félvászon kötésben, az eredeti színes borító a kötéstáblán. Jó állapotban.
A címlapon tuladonosi név.
[Székely Aurél a cs. és kir. 38-ik gyalogezred századosának naplójegyzetei és feljegyzései Szerbiából és az orosz frontról.]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-