A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 10. - 01. 31. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Székely Aurél - A 38-as zászló alatt Aukció - 2006

Székely Aurél  -  A 38-as zászló alatt Előszó Abonyi Árpád.
Bp., (1916.), Légrády. 224 l.
Korabeli félvászon kötésben, az eredeti színes borító a kötéstáblán. Jó állapotban.
A címlapon tuladonosi név.
[Székely Aurél a cs. és kir. 38-ik gyalogezred századosának naplójegyzetei és feljegyzései Szerbiából és az orosz frontról.]

Kikiáltási ár: 4 000 --> 11 000 Ft.-