Szekfű Gyula - Állam és nemzet. Aukció - 2008

Szekfű Gyula  -  Állam és nemzet. Tanulmányok a nemzetiségi kérdésről.
Bp., 1942. Magyar Szemle T. 372 p., 1 sztl., lev.
/Magyar Szemle Könyvei XVII. /
Kiadói aranyozott, angolvászon kötésben, eredeti védőborítóval. Jó állapotban.
["Ez a könyv Szekfű Gyulá-nak a szentistváni állam- és nemzet-eszme lényegét megvilágító történetpolitikai tanulmányait foglalja össze."]

Kikiáltási ár: 3 500 --> 7 500 Ft.-