Szendrey János dr. - Szentiványi Gyula - Magyar képzőművészek lexikona. Aukció - 2005

Szendrey János dr. - Szentiványi Gyula - Magyar képzőművészek lexikona. Magyar és magyarországi vonatkozású művészek életrajzai a XII. századtól napjainkig. 1. kötet. Abádi-Günther.
Bp., 1915. (Szeged, Endrényi.) XXI, 616 l., 1 sztl. lev.
Unicus, több kötete nem jelent meg!
Kiadói dúsan aranyozott gerincű félbőr kötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 000 --> 20 000 Ft.-