Szent István első nagy királyunk élete és alkotásai Aukció - 2006

Szent István első nagy királyunk élete és alkotásai Bp., 1938. Királyi Magyar Egyetemi ny. 88 l., 3 sztl. lev. (tartalom és reklám).
Kiadói aranyozott vászonkötésben, kifogástalan állapotban.
[A kötet szerzői: Hóman Bálint, Csapody Csaba, Bakács István János, Belitzky János stb.]

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 000 Ft.-