Szentiványi Jenő - Lengyel sasfiókok Aukció - 2009

Szentiványi Jenő - Lengyel sasfiókok Bp., 1938. KMENy. 242 p., 1 sztl. lev. Dedikált!
Petry Béla rajzaival.
Kiadói, félvászon kötésben. Kissé kopott példány.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-