Szentkláray Jenő - Mercy kormányzata a Temesi Bánságban. Aukció - 2008

Szentkláray Jenő  -  Mercy kormányzata a Temesi Bánságban. Újabb részletek Délmagyarország XVIII. századi történetéhez.
Bp., 1909. MTA. (Athenaeum ny.) 188 p.
(Olvastatott a Magyar Tudományos Akadémia 1908. deczember 7-ikén tartott ülésén.)
/M. Tud. Akad. Értek. a Tört.-Tud. Kör. XXII. k. 4. sz. 205-390 p. /
A kötetben Cseres Tibor magánkönyvtárának bélyegzője.
Modern félvászon kötésben, kézzel feliratozva.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 3 000 Ft.-