Szigethy Vilmos, Sz. - A vármegyéből. Aukció - 2005

Szigethy Vilmos, Sz. - A vármegyéből. A szegedi Dugonics-társaság által 1000 koronával jutalmazva.
Bp., 1908., Légrády. 233 l., 1 sztl. lev. Dedikált!
Korabeli feliratos vászonkötésben. Jó állapotban.
[Elbeszélések a földesúri-hivatalnoki világból].

Kikiáltási ár: 4 000 --> 4 000 Ft.-