A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Szikszói Enyhlapok Aukció - 2006

Szikszói Enyhlapok Császár Ferenc szerkesztése mellett kiadta Kunsch József.
Pest, 1853. Müller Emil. ny. 1 t. (Lechi szigete, kőnyomat), 333 l. + 2 t. (acélmetszet) +
4 t. (Falusi vigalom zenemű kottája, kőnyomat), + 4 sztl. lev. (tartalom és előfizetői névjegyzék).
Korabeli aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 Ft.-