Szikszói Enyhlapok Aukció - 2006

Szikszói Enyhlapok Császár Ferenc szerkesztése mellett kiadta Kunsch József.
Pest, 1853. Müller Emil. ny. 1 t. (Lechi szigete, kőnyomat), 333 l. + 2 t. (acélmetszet) +
4 t. (Falusi vigalom zenemű kottája, kőnyomat), + 4 sztl. lev. (tartalom és előfizetői névjegyzék).
Korabeli aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 8 Ft.-