Szilágyi Sándor - Levelek és okiratok I. Rákóczy György keleti összeköttetései történetéhez Aukció - 2009

Szilágyi Sándor - Levelek és okiratok I. Rákóczy György keleti összeköttetései történetéhez A M. Tudományos Akadémia Történelmi Bizottságának megbízásából szerkesztette - -.
Bp., 1883. Knoll Károly. II, 924 p.
Korabeli, aranyozott félvászon kötésben, jó állapotban. A címlapon régi bélyegző. Az előzéklapon "Szádeczky Lajosé" beírás.
[Szádeczky (Kardos) Lajos (1859-1935), történész, egyetemi tanár, a MTA tagja.] Ritka.

Kikiáltási ár: 12 000 --> 24 000 Ft.-