A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, a rendelés szabadság miatt átmenetileg (2022. 07. 29. - 08. 15. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha ezen időszak alatt rendel könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból, küld egy rendszerüzenetet és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak augusztus 15. után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Ez ügyben e-mailben fogunk jelentkezni.

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

Szilágyi Sándor - Történeti rajzok Aukció - 2009

Szilágyi Sándor - Történeti rajzok Buda-Pest, 1880. Franklin. 247 p.
Dedikált! "Krizán Ferencné ő ngának öreg barátja Szilágyi Sándor Bp. 880 17/III." A kötetben ex libris.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben, körben aranymetszett. Gerince restaurált, 1 levélen szöveget nem érintő sarokhiány. Szép kis kötet.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 8 500 Ft.-