Szili Kováts László - Az egykori cs. és kir. 24. tábori vadászzászlóalj története Aukció - 2009

Szili Kováts László - Az egykori  cs. és kir. 24. tábori vadászzászlóalj története Átnézte és kiegészítette: Gerbert Károly.
Bp., 1940. (Légrády ny.) 232 p . +  6  térképmelléklet.
Kiadói, aranyozott vászonkötésben. A térképlapok javítottak.
Szép példány
. Ritka!

Kikiáltási ár: 8 000 --> 24 000 Ft.-