Szimonidesz Lajos - Jézus Krisztus a harmadik birodalomban Aukció - 2007

Szimonidesz Lajos  -  Jézus Krisztus a harmadik birodalomban A most vitatott kérdések - A régi Jézus élete-kutatás - A kutatás további lehetőségei és várható eredményei.
(Bp.) [1937], Rekord. 391 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft.-