A rendelés szünetel!

Kedves vásárlóink, sajnálattal közöljük, hogy a rendelés leltár miatt átmenetileg (2022. 01. 08. - 01. 28. -ig) szünetel. Megértésüket köszönjük. Ha megrendeli a könyvet, a rendszer leveszi ugyan az állományból és félreteszi Önnek, de a fizetés és szállítás részleteit csak a leltár után tudjuk megbeszélni és a könyvet postázni, ha még akkor is igényt tart rá. (Tehát a könyv már az Öné, de csak később tudjuk elküldeni.) Erről e-mailben fogjuk értesíteni.

Szimonidesz Lajos - Jézus Krisztus a harmadik birodalomban Aukció - 2007

Szimonidesz Lajos  -  Jézus Krisztus a harmadik birodalomban A most vitatott kérdések - A régi Jézus élete-kutatás - A kutatás további lehetőségei és várható eredményei.
(Bp.) [1937], Rekord. 391 p.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft.-