Szőnyi Ottó - Régi magyar templomok Aukció - 2007

Szőnyi Ottó  -  Régi magyar templomok (Bp.) [1934]. Műemlékek Orsz. Bizottsága és a Magyar Könyvbarátok. 35 p., 41-243 p. (hibás lapszámozás). Szövegközt 176 egészoldalas képtábla. Négynyelvű címlappal és bevezető szöveggel.
Kiadói aranyozott vászonkötésben. Gerince kifakult. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 5 000 Ft.-